Vaše přidaná hodnota

Vaše dílna je přizpůsobena přesně podle vašich potřeb. Vše má své místo a funkci. Vaše ruce intuitivně ví, kde najdou 17mm klíč. Díky tomuto pořádku budete vědět, kam šáhnout.

Systémové řešení

Přesně to vám slibujeme s naším novým vybavením vozidel VAROMOBIL. Promění vaše vozidlo v pojízdnou dílnu v terénu, kde máte vše potřebné ke své práci při ruce. 

Výhody

U vybavení vozidel VAROMOBIL sázíme na lehkou hliníkovou konstrukci. Nízká vlastní hmotnost umožňuje vyšší užitečné zatížení a umožňuje vozidlu jezdit k benzinové pumpě s výrazně menší žízní. Výbava vozidla je po skončení životnosti díky kvalitní surovinové základně stoprocentně recyklovatelná.

  • Lehká hliníková konstrukce
  • Odolnost proti korozi
  • 100 % recyklovatelnost
  • Testovaná pevnost
  • Právní jistota*
  • 8letá záruka*

*Platí pouze při instalaci oficiálním instalačním partnerem.

Nosný rám

Odolná hliníková konstrukce je k dispozici v 6 výškách a 9 šířkách.

Boční stěna

Boční panel o tloušťce 1,5 mm slouží k zakrytí boků regálu a umožňuje montáž dalších držáků.

Police a spodní díl

Spodní díl pomáhá bezpečně uložit volné předměty a pro snadné vyjmutí se zcela odklopí.

Police

Police s nosností 40 až 60 kg v závislosti na provedení nabízejí dostatek prostoru a mohou být vybaveny protiskluzovými podložkami.

Zásuvky

Díky výkonným plnovýsuvům unesou zásuvky v závislosti na provedení 40 až 80 kg a lze je flexibilně vyplnit protiskluzovými podložkami, plastovými boxy nebo pěnovými vložkami.

Přídavné díly

Náš široký sortiment příslušenství umožňuje bezpečné uložení předmětů, které musí být rychle přístupné, od držáků boxů a sprejů až po možnosti upevnění hadic a kabelů.

Regál / dlouhý žlab na zboží

I dlouhé předměty, jako jsou trubky, izolace, či třeba větrací profily lze díky dlouhému nákladovému žlabu pohodlně uložit do vybavení vozidla.

Krabice

Kromě menších úložných boxů, které slouží k rychlému a snadnému vyjmutí, je systém kompatibilní také pro uložení FÖRCH VAROBOXXů.

Třídy vozidel

5 modulů pro malé dodávky
8 modulů pro středně velké dodávky
7 modulů pro velké dodávky

Vaše cesta k vybavení vozidla začíná jednoduchým kontaktem prostřednictvím obchodního zástupce, telefonické podpory nebo přímo zde pomocí našeho kontaktního formuláře.