Na všech prodejních kanálech pro vás

Váš nákup spotřebního materiálu, nástrojů a strojů musí být především jednoduchý a rychlý. Proto jsme vám k dispozici na všech kanálech, podle vašich osobních preferencí, abychom vám poskytli správnou nabídku produktů a služeb ve správný čas na správném místě.

Osobní poradenství

Potřebujete individuální poradenství? Pak vám bude k dispozici náš kolega v terénu, který vám poradí a pomůže. Pokud se s námi nemůžete spojit, naši specialisté na telefonický prodej vám rádi pomohou s vašimi problémy.

Digitální nákup

Naše digitální objednávkové kanály urychlují nákupní proces a nabízejí celou řadu služeb se skutečnou přidanou hodnotou. Vyzkoušejte náš internetový obchod a přesvědčte se sami.

Zasvěcený pracovník v terénu

I v rychlé době nám osobnost a individualita vaší firmy leží na srdci. Proto jsou orientace na zákazníka, přístup a kompetence pro naše pracovníky v terénu nejvyššími prioritami.

Váš osobní prodejní poradce vám samozřejmě poradí také s digitálními službami, službami nebo objednávkovými a skladovacími systémy společnosti FÖRCH na míru. Díky tomu bude váš nákup nářadí a spotřebního materiálu ještě jednodušší a flexibilnější.

 

Špičková řešení elektronického obchodování

Přístupem do internetového obchodu FÖRCH vytváříme nejen základ pro nepřetržité nakupování, ale nabízíme také některé další funkce se skutečnou přidanou hodnotou. V budoucnu můžete ve svém zákaznickém účtu snadno a rychle spravovat svá nákladová střediska nebo nastavit pracovní postup schvalování.

Naše řešení pro elektronické obchodování také urychlují vaše nákupní procesy. Prostřednictvím našich skenovacích systémů nebo digitálního propojení se systémem ERP zvýšíte efektivitu svou i svých zaměstnanců.

Telefonický prodej

Kromě prodejního poradce je náš telefonický prodej časově úsporným a efektivním způsobem, jak se s námi spojit přímo osobně. V případě dovolené nebo nemoci přebírá telefonický prodej a interní prodejní oddělení také zastupování vašeho prodejního poradce, takže žádná objednávka, požadavek nebo poptávka nezůstane nevyřízena.

Dodávka
Více než 98 % všech položek je nepřetržitě k dispozici do 24 až 48 hodin.
Záruka a výměna
Bezplatné vrácení a vyzvednutí vráceného zboží a oprav.
Udržitelné nakupování
Řízení kvality, životního prostředí a energie podle norem.