Manipulace s chemickými produkty a skladování nebezpečných látek je díky četným předpisům a zákonům nepopulární výzvou. Společně to zvládáme a v našem internetovém obchodě vám nabízíme jednoduchý a bezpečný přehled. Všechny produkty, které vyžadují označení a jsou zakoupeny u společnosti FÖRCH, jsou automaticky přidány do vašeho individuálního seznamu nebezpečných látek. Produkty třetích stran lze v případě potřeby vést ručně. Ušetřete čas a náklady a minimalizujte potenciální nebezpečí pro sebe i své zaměstnance díky naší správě nebezpečných látek.

Máte zájem o přístup k naší správě nebezpečných látek? Pak se obraťte na svého osobního obchodního zástupce. Rád vám tuto funkci aktivuje ve vašem zákaznickém účtu.

Vaše výhody s nakládáním s nebezpečnými látkami

Bezpečné a jednoduché

Všechny produkty zakoupené u společnosti FÖRCH, které vyžadují označení, se automaticky zobrazí v adresáři nebezpečných látek. Ve svém zákaznickém účtu tak máte optimální přehled o historii objednávek. Produkty třetích stran lze zadat ručně.

Úspora času a nákladů

Vzhledem k tomu, že všechny dokumenty o nebezpečných látkách lze kdykoli zobrazit v aktualizované podobě, ušetříte si zdlouhavou údržbu dokumentů a můžete se plně soustředit na svou hlavní činnost. Téměř zcela odpadá administrativní náročnost.

Minimalizace potenciálních nebezpečí

Správné skladování chemických výrobků výrazně snižuje existující potenciál nebezpečí a zajišťuje větší bezpečnost na pracovišti. Rádi vám poradíme, např. ohledně skříní na nebezpečné látky, odkapávačů a regálů na sudy.

Funkce správy nebezpečných látek

Oznámení

Můžete si vybrat zaměstnance, kteří mají být informováni e-mailem o aktualizaci bezpečnostních listů nebo návodů k obsluze.

Pracovní oblasti

Vytvářejte pracovní oblasti a skladovací místa pouhými několika kliknutími a mějte přehled o nebezpečných látkách na konkrétním místě.

Soubory ke stažení a informace

V této záložce naleznete ke stažení například plány ochrany pokožky nebo plakáty první pomoci, instruktážní pomůcky, šablony a kontrolní seznamy.

Seznam nebezpečných látek

Snadno získáte bezpečnostní listy, návody k obsluze, certifikáty dodavatelů, technické listy a adresář nebezpečných látek.

Instruktáže

Uspořádejte bezpečnostní pokyny pomocí několika kliknutí. K dispozici jsou také praktická výuková videa od DGUV.

Bezpečné skladování

Abyste snížili potenciální nebezpečí na minimum, doporučujeme profesionální skříně na nebezpečné materiály. Ty umožňují nejen bezpečné skladování chemikálií v dílně, ale také vytvářejí dodatečný pořádek a zjednodušují správu zásob.

Kromě skříní na nebezpečné látky nabízíme také speciální řešení pro skladování například sudů nebo plynových lahví.

Kontaktujte nyní
Bezpečnost a ochrana zdraví při práci

S výrobky pro bezpečnost práce individuálně přizpůsobenými vašim potřebám zvládnete každou výzvu s maximální mírou bezpečnosti. Nabízíme širokou škálu bezpečnostních výrobků od hlavy až k patě, zejména pro práci s nebezpečnými látkami a chemikáliemi. Náš sortiment zahrnuje ochranu dýchacích cest, očí a těla a také skříně na nebezpečné látky a sběrné zásobníky pro bezpečné skladování vašich chemických produktů.

O bezpečnosti a ochraně zdraví při práci
Brožura Nakládání s nebezpečnými látkami

Velké množství informací o nakládání s nebezpečnými látkami i o právních souvislostech jsme pro vás shrnuli v naší související brožuře.

Stáhněte si brožuru
Kontakt

Máte-li další dotazy nebo podněty k tématu nakládání s nebezpečnými látkami, kontaktujte nás nebo svého obchodního zástupce. Aktivace funkce v internetovém obchodě je velmi snadná.

Kontaktujte nyní