Málokteré odvětví se vyvíjí tak rychle jako automobilový průmysl a průmysl užitkových vozidel. Neustálé změny modelů a inovativní technologie od vás jako od profesionála vyžadují velkou míru flexibility a ochoty přizpůsobit se. Jako silný partner vám nabízíme vysoce výkonné a kvalitní produkty doplněné o inovativní služby a řešení.

Kromě našich digitálních řešení, jako je správa nástrojů a nákladových středisek nebo správa nebezpečných materiálů, vás podpoříme při správě vašich C-dílů službami na míru, které se týkají procesu objednávání spotřebního materiálu a následné fakturace vašich malých dílů.

Doručení
Více než 98 % všech položek je k dispozici do 24 až 48 hodin.
Záruka a výměna zboží
Bezplatné vrácení a vyzvednutí vráceného zboží a oprav.
 
Automobilový průmysl
 
Automobilový průmysl
 
Příprava vozidla
 
Na Příprava vozidla
 
Lakování a karoserie
 
Na Lakování a karoserie
 
Propagační produkty
 
Na Propagační produkty

Kompetence v oblasti automobilového průmyslu

 
Snadná organizace

Naše nové dílenské vozíky jsou nyní k dispozici. Nabízejí optimální řešení pro organizaci vaší dílny. Dílenské vozíky jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet vaši dílnu organizovanou a uklizenou. Nabízíme různé velikosti a barevné varianty, abyste si mohli vybrat přesně ten model, který odpovídá vašim požadavkům.
Naše přizpůsobitelné nástrojové vložky, které se hodí do našich nových i starších dílenských vozíků, vám nabízejí optimální řešení pro vaše dokonalé pracovní postupy.


Zjistěte, jak mohou naše nové dílenské vozíky a zásobníky na nářadí zvýšit efektivitu a produktivitu vaší práce. Pomůžeme vám proměnit dílnu v přehledné pracovní prostředí, kde budete moci snadno plnit své úkoly.

Objevte nyní
Elektrická a hybridní mobilita

Náš široký sortiment nemrznoucích směsí do chladičů je určen pro motory osobních a nákladních automobilů. Vy i vaši zákazníci s ní bezpečně přečkáte každé roční období. Ochrana proti mrazu je jen jednou z mnoha cenných vlastností, které musí nemrznoucí směs do chladičů v dnešní době splňovat. Moderní aditiva také celoročně chrání před korozí, vápenatěním a tvorbou parních bublin a mají také mazací a teplo rozptylující účinek. Naše výrobky se vyznačují testovanou bezpečností a splněním všech požadavků a norem.

Objevte tento sortiment nyní