Z hlediska kompetencí v oblasti kovovýroby a stavebníctví jsme ten správný partner. U nás najdete vše pro své řemeslo, ať už jste zámečník, obráběč kovů, ocelář, strojník nebo výrobce vozidel, nebo provádíte odborné instalace v oblasti sanity, topení, klimatizace či elektro.

Doručení
Více než 98 % všech položek je k dispozici do 24 až 48 hodin.
Záruka a výměna zboží
Bezplatné vrácení a vyzvednutí vráceného zboží a oprav.
 

Sanita, vytápění, klimatizace

Na sanita, vytápění, klimatizace

Elektroinstalace

Na elektroinstalaci

Akční sortiment

Na akční sortiment

Kompetence v oblasti kovovýroby a stavebnictví

Oscilační nářadí

Naše oscilační nástroje nabízejí mnoho možností použití, například řezání, broušení, škrábání, rašplování, zapichování a pilování. Tyto profesionální všestranné nástroje jsou ideální pro přesnou práci a používají se v různých průmyslových odvětvích a řemeslech.

S multifunkční frézou a odpovídajícími oscilačními nástroji můžete řezat, brousit a odstraňovat nejrůznější materiály.

Díky oscilaci může Multi-Cutter provádět přesné a kontrolované řezy do různých materiálů, jako je dřevo, kov, plast a dlaždice, a to i v těžko přístupných místech. Snadno odstraníte poškozené místo, aniž byste museli předělávat celou stěnu.

Napájení systémem

S novým elektrickým nářadím jsme hrdým partnerem aliance AMPShare by Bosch. Jediný bateriový systém, který je vhodný pro všechno kompatibilní nářadí FÖRCH. Všechny baterie lze mezi stroji snadno vyměňovat a pasují do stejné nabíječky. Naše tvrzení: Usnadnit práci v dílně a na staveništi - abyste do svého projektu mohli vložit veškerý svůj výkon.

A to nejlepší: Na všechno akumulátorové nářadí FÖRCH a úhlovou brusku s kabelem vám nabízíme tříletou záruku bez další registrace.

Mechanická montáž fotovoltaiky

Vše opravíte několika kliknutími!

S produkty pro montáž fotovoltaických panelů od společnosti FÖRCH získáte vše z jedné ruky, od střešního háku přes montážní lištu až po příslušenství pro uzemnění a odpovídající šrouby. Na rozdíl od srovnatelných systémů zkracuje inovativní montážní spona montáž fotovoltaického modulu na lištu na pouhých několik kroků. Vnitřní připojení lišty navíc umožňuje připevnit středové svorky na libovolné místo na montážní liště. Velmi vysoká odolnost všech součástí systému proti korozi je zaručena výrobou z vysoce kvalitní nerezové oceli nebo hliníku. Nabízíme vám řešení pro všechny typy střešních krytin s naší podkonstrukcí a komplexní dimenzační službou.

Ochrana pro extrémní pracovní podmínky

Neustále pracujeme na dalším vývoji ideální ochrany očí a obličeje pro všechny aplikace broušení a svařování. Kromě toho se zaměřujeme také na co nejvyšší komfort nošení, který je zajištěn například snížením hmotnosti přileb nebo jejich vícenásobnými možnostmi nastavení.

Kromě naší brusné přilby Comfort, která zaujme nízkou hmotností, 180° zorným polem a nastavitelným rozvodem vzduchu v oblasti čela, si můžete vyzkoušet také naše nové svářečské přilby Clear View a špičkový model Clear View Panorama.

Obličejový štít pro broušení i všechny svářečské přilby jsou k dispozici také ve vzduchovém provedení s přívodem čerstvého vzduchu. Systém přívodu čerstvého vzduchu, který je k dispozici jako příslušenství, vám nabízí maximální bezpečnost díky integrovanému filtru částic nejvyšší třídy - a spolehlivě chrání před kouřem, aerosoly a prachem.