Prodej pouze firmám

Stavební kameny vašeho úspěchu z jedné ruky

Dávat to nejlepší

"Stavebnictví" jako takové už vlastně vůbec neexistuje. Existují však kvalifikovaní odborníci nejrůznějších oborů, kteří profesionálně spolupracují nebo samostatně plní zvláštní úkoly.

Víte však co mají společného zedníci, malíři pokojů, sádrokartonáři, truhláři a tesaři, pokrývači, obráběči kovů, klempíři, podlaháři, elektrikáři a instalatéři? Podporu silného partnera, který zná dané požadavky a ví přesně, které produkty představují řešení. Ať už jde o spotřební materiál, nářadí, stavební chemii nebo upevňovací techniku - ať už jde o cokoli, co souvisí se stavbou, u firmy FÖRCH jste na správné adrese. Máme pro vás připraveno rozsáhlou škálu kvalitních produktů, která je průběžně aktualizována a rozšiřována.

Nejvyšší přesnost a jakost - vaši objednatelé od vás očekávají vždy maximum. A to očekáváte i od nás, svého partnera.

Povinností je znát vaše očekávání. Naší volbou je však očekávání překonávat. A to je nakonec rozhodující. Jak je možné, že to každý den dokážeme? Tím, že jsme velmi blízko k dění v odvětví. Známe různé úkoly a pracovní kroky i stále rostoucí požadavky objednatele. Naši zkušení odborníci a profesionálové zkouší a testují v našem iNNOCentru neustále nové produkty, které usnadní vaši práci a učiní ji bezpečnější a hospodárnější. Protože pro každou výzvu potřebujete vhodné řešení. My vám ho poskytneme, ať už jde o vrtání, dělení, řezání, frézování, broušení, lepení, utěsňování, izolování, šroubování nebo přibíjení.