Theo FÖRCH GmbH & Co.KG

Kontakt

Förch s.r.o.

104 00 Praha 10 – Uhříněves
Česká republika

+420 271 001 984-9

info@foerch.cz

Obrábění kovů v těch nejlepších rukou.

Vy ale budete umět všechno. Poskytněte jim správný nástroj.

Je úplně jedno, jestli jde o řemeslo nebo průmysl - jeho požadavky jsou naší motivací. Každý den dáváte podnět našim produktovým specialistům, aby vyhověli i jedinečným profilům požadavkům pomocí široké škály produktů připravených na míru. Protože vy, profesionálové v oblasti obrábění kovů, nehledáte produkty, ale řešení.

Spotřební materiál, chemie nebo ochranné pracovní pomůcky – vysoce kvalitní produkty od firmy FÖRCH jsou určeny pro profesionály a osvědčují se především v těch nejtvrdších podmínkách. Naše vynikající odborné vědomosti ve spojení s dlouholetou praktickou zkušeností nám umožňují pokračující další rozvoj sortimentu produktů v oblasti obrábění kovů, což je jedno z nejstarších řemesel vůbec. Vzhledem k optimálnímu přizpůsobení produktů potřebám výroby těžkých i lehkých kovových konstrukcí a požadavkům na přesné obrábění kovů a techniku budete u firmy FÖRCH na optimálním místě ohledně mnoha aspektů obrábění kovů.

Jde o to, abychom vaše náročné a různorodé úkoly nejen znali, ale v první řadě je také usnadnili. A tak je zřejmé, jak má vypadat naše inovativní a kvalitativně hodnotná škála produktů: bezpečná, přesná a ekonomicky efektivní - tak, aby to vašemu protějšku došlo.

Ať už jde o řezání závitů, dělení, ohýbání, řezání nebo pilování - jenom ten, kdo sám občas sáhne po rozbrušovačce, ví, kterým produktům může důvěřovat. Frézování, vrtání, sváření, drážkování nebo pájení - rozeznáváme nové podněty z praxe a realizujeme je v podobě inovativních řešení. Proto vás můžeme dlouhodobě podporovat radou i skutkem. Přesně tak jak to od nás očekáváte.