Prodej pouze firmám

Dokonalost během velmi krátké doby

Všechno z jedné ruky

Čas jsou peníze. To platí všude, ale zvláště v autodílnách. Zákazníci chtějí rychle zase jezdit. Proto potřebují profesionální automechanici pružná a inovativní řešení, aby mohli reagovat a být činní co nejdříve.

V málokterém řemesle se věci mění tak rychle jako v oblasti motorových vozidel. Stále znovu nové modely a nové technologie vyžadují od profesionálů vysokou pružnost a ochotu přizpůsobit se. Jen ten, kdo zná nejnovější stav techniky, může rychle a optimálně plnit potřeby zákazníků. Zde je FÖRCH výborným partnerem vzhledem k významu, který přisuzuje jakosti. Naše produkty jsou rozmanité, typická je široká paleta a jakost, a jsou připraveny na míru pro vaše potřeby. Služba je rychlá a spolehlivá. Schopní obchodní zástupci s osobním přístupem a jdoucí vždy s dobou. Na to vám dáváme nejen své slovo, ale i ruku. Pro maximální spokojenost - vaši i vašich zákazníků.

Vozidlo se dvěma, čtyřmi nebo více koly, dvě ruce a správné vybavení - víc není zapotřebí.

To, že nářadí, vybavení dílny, spotřební materiál, chemické produkty, elektroprodukty a mnoho dalších věcí přichází z firmy FÖRCH věc nejen zjednodušuje, ale i situaci prostě činí lepší. Velký výběr, dobrá jakost a optimální ekonomické podmínky nejsou žádná náhoda. Způsobem našeho uvažování jsou řešení, která vždy přesně odpovídají vašim potřebám. Tak je možno vysvětlit rozsáhlé portfolio kvalitních produktů, které jak se říká, roste s požadavky. Vždy nám jde o speciální oblasti. Skutečným vrcholem v naší široce členěné nabídce je FÖRCH TRUCKline. Naši partneři se díky této nabídce vyvinuté a dovedené k dokonalosti pro podniky pracující s nákladními vozy dostanou do levého dálničního pruhu a budou schopni předejet ostatní.