Prodej pouze firmám

Začátek v r.1963

Theo Förch zakládá obchod se šrouby

šroub

Theo Förch jako inženýr má u legendárního výrobce motorů NSU dobře placenou pozici plnou nadějných vyhlídek. Ale jedna myšlenka nedá synovi zemědělce z Kochertürnu spát: Pokud se bude vyrábět stále více aut, bude mít stále více autoopraven plné ruce práce. Dramaticky poroste potřeba šroubů a ostatních drobných součástek. Theo Förch tuhle šanci objevuje. Je natolik ctižádostivý, aby se jí chopil a 1.1.1963 zakládá vlastní obchod se šrouby: Theo Förch OHG

První sídlo firmy: stodola na pozemku rodičů. Současně sklad i kancelář a bohužel nevytápěná. Těžké časy pro Thea Förcha a jeho spolubojovníky. Každou marku dvakrát otočí, příchozí obalový materiál se sbírá a znovu se použije. Vozový park podnikání představuje především traktor bratrů. Trumfem je vlastnictví pozemku. Ale obrat roste. Šrouby nacházejí své odběratele a začínají se psát černá čísla. Od začátku.

Nedaleko stodoly, ve které to vše začalo, leží dnes centrála zahraničního úspěšného koncernu čítajícího 23 společností s 3250 zaměstnanci, z toho 2000 obchodními zástupci, a s obratem okolo 440 milionů EUR – to jsou přelomová čísla velkolepého příběhu o úspěchu.

V r.2007 byla udělena panu Theo Förchovi „Wirtschaftsmedaillie“ Bádenska-Württemberska, která se uděluje jako uznání za příkladné služby pro ekonomiku země.