Prodej pouze firmám

Profesionálové v prodeji

Ne vždy v obleku, ale srdcem a myslí.

Dobrý obchodní zástupce (OZ) se nezabývá jen čistě povrchními věcmi, podstatný je postoj, orientace na zákazníka a schopnosti. Proto také naše obchodní zástupce nepoznáte podle obleku a kravaty, ale podle toho, že vědí o čem mluví.

Co je společné u více než 300.000 zákazníků v oblastech autoopravárenství, stavebnictví i u průmyslových a závodních dílen? Vedle kvality našich produktů budete mít užitek i z jedinečných poradenských schopností firmy FÖRCH. Znamená to, že spolu hovoříme na stejné úrovni a především že hovoříme stejným jazykem. Toho jsme schopni díky rozsáhlým znalostem odvětví, často z vlastní praxe a profesionální zkušenosti. Kompetentní poradenství a péče o zákazníka u FÖRCH nejsou nikdy věcí štěstí, jsou vědomou součástí celkového balíčku služeb firmy FÖRCH pro vás.

Patří k tomu pravidelná školení k nejnovějším vývojovým trendům i živá komunikace s vámi a mnoha dalšími řemeslníky. Jsou to zvláště tyto podněty, které nás dělají tím, čím jsme: silným a spolehlivým systémovým partnerem.

Vaši kontaktní partneři

  • po celém Německu více než 600 OZ, v ČR více než 30 OZ
  • více než 100.000 stále aktuálních informací o produktech
  • podmínky jsou k dispozici aktuální k danému dni
  • jsme pro vás k dispozici na místě na celém území Evropy
  • individuální poradenství a péče